NASZE OSIĄGNIĘCIA

Rok szkolny 2023/2024

1. Konkurs plastyczny "Moja Pani z przedszkola" - III miejsce: Wanda P. z grupy Misie (Międzyprzedszkolny Konkurs organizowany przez Samorządowe Przedszkole nr 41).

2. Konkurs recytatorski "Poetyckie zoo - wiersze o zwierzętach z morałem" - Wyróżnienia: Carmen O. i Daniel U. z grupy Misie (Międzyprzedszkolny Konkurs organizowany przez Centrum Młodzieży im. Dr. H. Jordana).

3. Konkurs wokalno - recytatorsko - plastyczny "My adventure with English" - Wyróżnienie: Natalia P. i I miejsce: Carmen O. z grupy Misie (Konkurs dla przedszkoli i klas 1-3 szkół podstawowych organizowany przez Centrum Młodzieży im. Dr. H. Jordana).

4. "Bezbieczny Przedszkolak"  - II miejsce dla reprezentantów grup Żabki i Motylki ( konkurs organizowany przez Samorządowe Ptrzedszkole nr 76 we współpracy ze  Strażą Miejską).

5. "Maska karnawałowa" - I miejsce: Lila N., Ignacy S., Wiktoria B. - grupa Żabki; II miejsce: Basia B. - grupa Żabki

6. "Dokończ rysunek" - I miejsce: Daniel V. - grupa Żabki (konkurs organizowany przez wydawnictwo Nowa Era).

Rok szkolny 2022/2023

1. Konkurs wiedzy patriotycznej „Kraków moje miasto ,Polska moja Ojczyzna” - wyróżnienie (Międzyprzedszkolny konkurs organizowany przez Samorządowe Przedszkole nr 77).

2. Konkurs chemiczno-fizyczno-fotograficzny „Domowe laboratorium”

3. Konkurs taneczny - I miejsce dla grupy  Krasnoludki  (międzyszkolny konkurs  organizowany przez SP 31)

4. Konkurs plastyczny  "Moje oczy widzą coś pięknego..." - I miejsce oraz 3 wyróżnienia dla dzieci z grupy Krasnoludki (Międzyszkolny konkurs organizowany przez SP 31).

5. Konkurs "Bezpieczny Przedszkolak" - wyróżnienie (organizowany przez Przedszkole 76)

Rok szkolny 2021/2022

1. Konkurs recytatorski „Łamańce językowe Małgorzaty Strzałkowskiej” – wyróżnienie (Kino Paradox).

2. Konkurs plastyczny „Bezpieczny przedszkolak” - II miejsce (międzyprzedszkolnyi konkurs organizowany przez Samorządowe Przedszkole nr 76

3. Konkurs plastyczny „Roboty” – I, II miejsce, wyróżnienie (Specjalistyczna Poradnia Wczesnej Pomocy Psychologiczno-Pedagogicznej).

4. Konkurs plastyczny „W świecie baśni” – wyróżnienie (Kino Paradox).

5. Konkurs plastyczny Kina Kijów – wyróżnienia.

6. Konkurs piosenki angielskiej „We can sing” – I, II, III miejsce, wyróżnienia.

7. Konkurs taneczny – I miejsce (międzyszkolny konkurs  organizowany przez SP 31).

8. Konkurs „My adventure with English” – I miejsce, wyróżnienie (Centrum Młodzieży im. Dr. H. Jordana).

9. Konkurs na najpiękniejszy orszak Lajkonika - II miejsce

Rok szkolny 2020/2021

1. Konkurs plastyczny „Karol Wojtyła Janem Pawłem II” - I miejsce (Specjalistyczna Poradnia Wczesnej Pomocy Psychologiczno-Pedagogicznej).

2. Konkurs plastyczny „Ekologiczna ozdoba bożonarodzeniowa” - I i III miejsce, wyróżnienie.

3. Konkurs plastyczny „Bezpieczny przedszkolak” - II miejsce (międzyprzedszkolny)

4. Konkurs piosenki anglojęzycznej „We can sing” - II i III miejsce.

Rok szkolny  2019/2020

1. Konkurs recytatorski  „Wiersze Tuwima” - II miejsce, wyróżnienie (Kino Paradox)

2. Konkurs plastyczny na temat  „Legendy Polskie” - II miejsce (Kino Paradox)

3. Konkurs recytatorski na temat „Lokomotywą w świat wierszy Tuwima” - II miejsce (Kino Paradox)

4. Konkurs plastyczny na temat „Kartka bożonarodzeniowa” – wyróżnienie.

1. Konkurs piosenki patriotycznej „Tobie śpiewam Ojczyzno” – wyróżnienie.

2. Konkurs plastyczny na temat  „Aniołek najładniejszy” - II miejsce (konkurs ogólnopolski).

3. Konkurs plastyczny „Czapka Lajkonika” - wyróżnienie.

4. Konkurs filmowo- plastyczny „W świecie baśni” - wyróżnienie  (Kino Paradox).

5. Konkurs wiedzy patriotycznej „Kraków moje miasto ,Polska moja Ojczyzna” - II miejsce (międzyprzedszkolny konkurs organizowany przez Samorządowe Przedszkole nr 77).

6. Konkurs plastyczny „Bezpieczny przedszkolak” - II miejsce (międzyprzedszkolnyi konkurs organizowany przez Samorządowe Przedszkole nr 76