INFORMACJE 2024/2025

Szanowni Rodzice!

W związku z rozpoczęciem nowego roku przedszkolnego serdecznie zapraszamy na zebrania z rodzicami, które odbędą się w dniu:

11 września br. (środa) godz. 16.30 Zebranie ogólne z Dyrekcją przedszkola odbędzie się w sali grupy Ananaski na I piętrze, następnie w salach poszczególnych grup odbędą się zebrania  z nauczycielkami.

Szanowni Rodzice,

2 września rozpoczynamy Nowy Rok Szkolny 2024/2025

Wkrótce rozpocznie się nowy rok szkolny. Dziecko należy przyprowadzić zgodnie z zadeklarowanymi godzinami w poniedziałek 2 września. Przypominamy, że przyprowadzamy dzieci na salę do godziny 8.30. Po śniadaniu dzieci wezmą udział w zajęciach wychowawczo-dydaktycznych. Listy dzieci, które po raz pierwszy zaczną uczęszczać do przedszkola wywieszone są w głównym budynku na drzwiach przedszkola. Dzieci będą miały wyznaczone miejsca w szatni, podpisane imieniem i nazwiskiem.

Przedszkole otwarte  jest w godzinach 6.30 – 17.00.

8.30 – 9.00 - śniadanie

12.00 - 12.30 - obiad

14.00 -14.30 - podwieczorek

Nieobecność dziecka zgłaszamy do godziny 9.00 pod nr tel. 12 422-95-57 (sekretariat)

Wyprawka dla przedszkolaka powinna zawierać:

- worek (podpisany)

- wygodne kapcie do przedszkola

- ubranie na zmianę.

Pierwsze organizacyjne spotkanie dyrektora przedszkola i wychowawców z rodzicami odbędzie się w pierwszej połowie września.(data spotkania zostanie podana w późniejszym terminie).

Opłaty za pobyt dziecka w przedszkolu naliczane są po zakończeniu pełnego miesiąca.

Należności pieniężne  zostaną wysłane e-mailem na wskazany przez Państwa adres e-milowy do 5 dnia każdego miesiąca.

Wpłaty za pobyt dziecka w przedszkolu należy dokonać do 14 dnia każdego miesiąca.

oplaty-za-przedszkole.

Serdecznie zapraszamy do naszego przedszkola!