MISIE

Rok szkolny 2024/2025

Free Teddy Bear Hello illustration and picture

Dzień Przedszkolaka

20.09.2024 Raz, dwa, trzy! Super przedszkolakami jesteśmy My!!! Takie motto przyświeca dzisiejszej dacie. Dzień przedszkolaka to jedno z ulubionych świąt obchodzonych w przedszkolu. Święto to zostało ustanowione, aby podkreślić wagę edukacji dzieci i przyczynić się do popularyzacji edukacji przedszkolnej. My połączyliśmy zabawę z nauką. Dzisiaj dzieci ćwiczyły koordynację wzrokowo - ruchową i tańczyły z balonikami, liczyły i układały baloniki, uczestniczyły w slalomie rozwijającym zwinność i szybkość oraz brały udział w zabawach integracyjnych: lokomotywa, imiona. Nie zabrakło niespodzianek w postaci pamiątkowych dyplomów, medali oraz słodkości. Było fantastycznie!

Free Balloons Happy Birthday vector and picture

Dzień Kropki

16.09.2024 Międzynarodowy Dzień Kropki to najbardziej popularne święto kreatywności, odwagi i zabawy. Obchody International Dot Day to wspaniały czas do porozmawiania z dziećmi na temat ich talentów i zaprezentowania ich światu, bo każdy z nas ma w sobie jakiś ukryty talent. Amerykański pisarz i ilustrator książek dla dzieci Peter H. Reynolds w 2003 r. wydał książeczkę pod tytułem “The Dot”, czyli “Kropka”. Jej bohaterką jest mała Vashti, która dzięki malutkiej kropce i mądrej nauczycielce plastyki uwierzyła w swoje możliwości. Książka została przetłumaczona na ponad dwadzieścia języków i wydana alfabetem Braille’a. Książka szybko zyskała też popularność wśród najmłodszych czytelników, inspirując ich do odkrywania swoich talentów. Dzieci poznały historię Vashti, odkryły swoją pomysłowość i chęć tworzenia. Na zajęciach powstały kolorowe "kropkowe" sowy, a dzieci segregowały i liczyły kropki, tworzyły zbiory kół, pokonały "kropkowy" slalom oraz bawiły się z chustą animacyjną i piłeczkami. Było wspaniale!

Free Colorful Prismatic vector and picture

Witamy po wakacjach!!!

2.09.2024 Witamy wszystkie dzieci wraz z rodzicami w nowym roku szkolnym 2024/2025. Mamy nadzieję, że minione wakacje były wspaniałe i słoneczne. Zapraszamy Was na rok pełen przygód, zabawy i wielu ciekawych atrakcji. Tutaj będziemy zamieszczać różne aktywności z życia naszej "misiowej" społeczności. Zdjęcia z wydarzeń będą zamieszczane na portalu społecznościowym Facebook.

Free Day Night Earth illustration and picture